Британська розвідка: оборона Маріуполя сповільнила просування російських військ на інших напрямках

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
оборона Маріуполя

Оборона Маріуполя сповільнила просування російських військ на інших напрямках, йдеться у повідомленні розвідки Міністерства оборони Великої Британії.

“Узгоджений український опір став серйозним випробуванням для російських сил і відволік на себе людей та техніку, уповільнивши просування росії за іншими напрімками», — ідеться в повідомленні.

Відзначається, що Маріуполь зазнав значних втрат через спроби росіян захопити місто. Зруйнована велика кількість об’єктів інфраструктури, значна кількість цивільних жителів загинули.

У британській розвідці зауважують, що росія не дотримується своїх заяв не завдавати ударів по містах та не чинити зла цивільному населенню. У повідомленні нагадується, що росія вже обстрілювала житлові райони та цивільну інфраструктуру під час воєн у Чечні в 1999 році та Сирії у 2016 році.

Як повідомив заступник командира полку “Азов” капітан Святослав Паламар, захисники Маріуполя в середньому знищуюють по одній одиниці техніки на кожні три години та до двох ворогів на годину.

Читай у Google News!