АРМА грабує Україну на десятки мільярдів і віддає бізнеси на розграбування конкурентам – Засновник State Watch

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
АРМА

Внаслідок діяльності Агентства з розшуку та менеджменту активів (АРМА) держава втрачає мільярди можливих доходів, захоплені нею компанії знецінюються та розграбовуються і не мають перспектив щодо приватизації, Агентство стало посібником рейдерів, які нищать конкурентів, заявив засновник громадського об’єднання State Watch Олександр Лємєнов в інтерв’ю журналісту-розслідувачу Євгену Плінському.

На підтвердження своїх слів Лємєнов навів декілька кейсів. Зокрема, АРМА робить все можливе, щоб кум путіна та екснардеп Віктор Медведчук міг повернути свою заарештовану яхту, яка знаходиться у Хорватії.

“Мені розповідали як АРМА саботує: вони хочуть продати за своїми правилами. Не через Prozorro Sale, а за своїми правилами комусь своєму. Ми ж розуміємо – це яхта не 5, 10 і навіть не 50 млн коштує. Вони продадуть через нікому не відому біржу. [До Хорватії] поїхала ледве не половина керівництва АРМА. Вони там просто потусувались, повернулись і сказали, що їх не допустили. Ну адекватні люди?”, – розказав представник State Watch.

За словами експерта, АРМА “заробила” державі менш як 400 тис грн від управління мережею із 172 АЗС Glusco. “По заправках Медведчука я взагалі не знаю, що буде”, – сказав він. Особливе обурення Лємєнова викликає фактична співучасть АРМА у рейдерських захопленнях окремими компаніями своїх конкурентів з метою їхнього знищення. 

Читай у Google News!