Радник Єрмака Арестович продовжив свій “дискурс” щодо української культури та суспільства російськомовним мемом про “гандон”

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
Арестович

Радник керівника Офісу Президента України Олексій Арестович продовжив свій “дискурс” на тему української культури та суспільства російськомовним мемом про гандон.

Українська культура вражає та захоплює. Доти, поки туди не допустили активістів. В світі нема жодної людини, яка б відчула українську музику та не захопилася. Тому, що там немає активістів. Україна домінує у кіберспорті – активісти ще не добралися. Агро інновації, банкінг, електронна держава, навіть, Збройні Сили – ми демонструємо світові зразки від яких він шаленіє та бажає дотягнутися. Поки там нема активістів.

Суч українська література гарна там, де зуміла відстояти себе від активістів. Не знаю, як там український секс (давно там не був) але дайте вгадаю – світ бажає його до нестями чи там вже встиглі з’явитися наші активісти?” – написав Арестович.

Як відомо, раніше Арестович заявив, що не дасть “збудувати з України велику країну з маленькою культурою”. На його думку, що Україна не повинна відмежовуватися від російської культури та повинна стати справжнім прихистком для “хороших росіян”.

Читай у Google News!