Ар’єв: Міжнародне співтовариство бачить небажання Зеленського організовувати оборону України

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Президент України Володимир Зеленський демонструє нашим міжнародним партнерам своє небажання протистояти агресії росії, захищати суверенітет, територіальну цілісність та незалежність України.

Про це сказав депутат фракції “Європейська Солідарність” Володимир Ар’єв, повідомляє “Прямий”.

Він підтримав візит української делегації до Німеччини, однак зауважив, що Україна сама має демонструвати активну позицію.

“Потрібно було їхати. Тому що Німеччина не може бути більш патріотичною і проукраїнською, ніж сама Україна”, – зазначив депутат.

Водночас він підкреслив: “Що ми бачимо на сьогоднішній день? Три дні тому зник за невідомих обставин український військовослужбовець на адміністративній межі з Кримом – фактично на лінії зіткнення з російськими окупантами. Що про це сказав глава держави як головнокомандувач? Нічого”.

“Він жодним чином не ініціював розслідування, не вимагав від Російської Федерації пояснень щодо того, що людина, яка знаходиться у його як Головнокомандувача підпорядкуванні, зникла на адмінкордоні з Кримом за невідомих обставин”, – також сказав Володимир Ар’єв.

“Міжнародне співтовариство, наші партнери з якими ми створювали антипутінську коаліцію, бачать ці речі. Вони бачать такі сигнали. Вони бачать небажання президента Зеленського взагалі організовувати оборону України, захищати військових. І захищати не на словах, а на ділі територіальну цілісність України”, – заявив представник фракції.

Депутат зауважив, що міністерству закордонних справ зараз достатньо складно працювати в таких умовах: “Фактично йдеться про балансування”.

“Треба йти і доводити, що Україна сьогодні все ж таки хоче оборонятися проти рф, готова чинити спротив, і показувати, і далі заявляти про злочини, активно відстоювати свою позицію в міжнародних судах”, – переконаний він.

“Якби президент і його Офіс стояли на твердих проукраїнських позиціях і демонстрували це постійно, тоді вочевидь просувати проукраїнський порядок денний у протидії російській гібридній агресії було б набагато легше і ефективніше”, – підсумував депутат.

Видання нагадує, що раніше Зеленський під час пресконференції заявив про необхідність прямих переговорів з президентом росії Володимиром путіним, як би до цього не ставилося суспільство.

Читай у Google News!