Аналітик Atlantic Council: Медведчуку треба заборонити мати бізнес в Україні

FacebookFacebook MessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket

Аналітик Atlantic Council Андерс Аслунд вважає, що проти кума Путіна, засновника “Опозиційної платформи — За життя” Віктора Медведчука необхідно запровадити санкції, заборонити йому мати бізнес в Україні, заморозити його власність та відкрити проти нього справу. Про це він розповів в ефірі програми “Дороги к свободе” на “Радіо Свобода“, коментуючи ситуацію довкола придбання телеканалу ZIK народним депутатом та соратником Медведчука Тарасом Козаком.

“Ви добре пам’ятаєте, що в 2014 році Медведчук був серед чотирьох перших людей, яких санкціонували США через російську окупацію Криму. Треба взагалі заборонити йому мати будь-який бізнес в Україні, санкціонувати його, заморозити його власність, відкрити проти нього судову справу, раз людина так виступає проти країни”, – наголосив Андерс Аслунд.

Аналітик зазначив, що українській владі варто ініціювати відповідний закон. За його словами, “зрадник не повинен мати права володіти телевізійними каналами”. Крім того, він додав, “коли в країні війна, не можна дозволяти ворогові виступати в себе на телебаченні”.

“Ми знаємо, що Фірташ отримав дуже багато грошей від “Газпрому”, ми не знаємо, які гроші у Медведчука, але абсолютно очевидно, що це гроші від Кремля. Треба перевірити, звідки гроші. Якщо це іноземні гроші, які показують нам пропаганду через телебачення, то цього не можна допускати”, – підкреслив аналітик Atlantic Council.

FacebookFacebook MessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket