Активісти вимагають відставки генпрокурора Венедіктової через справу Гандзюк

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Завершення розслідування у справі Гандзюк – спричинить подальший розвал справи в суді. Про це заявили у спільноті “Хто замовив Катю Гандзюк”.

Близько 19:00 активісти, правозахисники та адвокати потерпілої сторони – розпочали акцію протесту на Банковій. Від президента Зеленського вимагали пояснень. Згодом учасники рушили й до будинку генпрокурора Ірини Венедіктової, передає 5.ua.

“Ще означає, якщо в суді суд визнає цих доказів недостатніми, то повернути цю справу буде неможливо. Зібрати докази буде неможливо. Досудове розслідування закрито. Суд скаже, що ніхто не винен. Це найбільша загроза”, – наголосив адвокат Масі Найєм.

Також один з організаторів ініціативи “Хто замовив Катю Гандзюк” Роман Сініцин заявив, що учасники акції вимагають відставки генпрокурора Ірини Венедіктової. 

“В цій ситуації ми не можемо вимагати нічого, окрім відставки генпрокурора. Оскільки ми розуміємо, що генпрокурор – “громадяночка” Венедіктова – і пан Мангер фактично на одній стороні барикад і нічого спільного з правосуддям, справедливістю і тим, що декларував пан Зеленський, це не має”, – сказав Роман Сініцин.

Читай у Google News!