Венедіктова дуже піддається впливу через компромат – Чорновол

FacebookFacebook MessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Венедіктова дуже піддається впливу через компромат - Чорновол 1

На генерального прокурора України Ірину Венедіктову є задокументований компромат, пов’язаний з Михайлом Добкіним. Про це в ефірі “Прямого” розповіла народний депутат VIII скликання Тетяна Чорновол.

“На Венедіктову два розслідування я надрукувала. Треба далі копати. Навколо Бабікова останнім часом ходила. Я всім цим займаюсь”, – заявила Чорновол.

Вона зазначила, що Венедіктова дуже близька до Михайла Добкіна.

“Венедіктова у своїй декларації зазначила, що у неї в володінні перебуває деякий офіс в місті Харкові й названа сума за яку вона придбала цей офіс. Сума настільки мізерна, що в тому будинку по такій ціні можна придбати було хіба що санвузол. Тобто ситуація виглядає таким чином, що Венедіктова купила санвузол, а весь інший офіс на 150 кв.м їй подарували. Тепер починаємо розслідувати, а хто їй міг подарувати цей офіс.

Ми бачимо, що будівля належить певному будівельнику з Харкова, який активний учасник “Партії регіонів”, але цікавий він тим, що він в близьких стосунках з шефом Венедіктової торгово-промислової палати. Саме цікаве у всьому цьому контексті, що землю під це будівництво цьому будівельнику подарував саме Добкін. Саме подарував. Тобто, будучи на посаді Харківського голови, він своїм рішенням виділив харківську комунальну землю безкоштовно цьому забудовнику. І у цього забудовника знову ж таки безкоштовно офіс отримала Венедіктова”, – пояснила Чорновол.

“Це прямий компромат. Якщо розслідувати цю справу, то це явна корупція. Ну не міг цей офіс коштувати такі дрібні кошти, тому на Венедіктову є задокументований компромат. Вона дуже піддається впливу”, – резюмувала вона.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

FacebookFacebook MessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket