Агент російської розвідки, який “працював” в Укроборонпромі, отримав 9 років

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Агента російської воєнної розвідки, який працював на одному із підприємств держконцерну “Укроборонпром”, засуджено до 9 років позбавлення волі, повідомляє СБУ.

“Співробітники контррозвідки встановили, що мешканець Запоріжжя був завербований у 2014 році на тимчасово анексованій території АР Крим кадровим співробітником Головного управління Генштабу ЗС рф для підтримки ідей “русского мира”, а також був матеріально зацікавлений”, – йдеться у повідомленні.

Задокументовано, що зловмисник за грошову винагороду збирав для російської спецслужби інформацію про різні аспекти функціонування підприємств вітчизняного ОПК та соціально-політичну обстановку у запорізькому регіоні.

Зібрані розвідувальні дані він надсилав через відпрацьовані йому офіцером ГУ ГШ ЗС рф канали електронного зв’язку, а також передавав під час особистих зустрічей на території рф, Республіки Білорусь і тимчасово анексованого Криму. Правоохоронці затримали агента під час перетину державного кордону з матеріалами розвідувального характеру і вилучили прихований магнітний носій інформації [мікро-SD], на якому містилися зібрані для передачі, за завданням російської сторони, розвідувальні відомості.

Шевченківський районний суд міста Києва визнав фігуранта справи винним у скоєнні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 111 [державна зрада] КК України, та призначив покарання у вигляді 9 років позбавлення волі.

Як повідомлялось, СБУ затримала росіянина, який планував диверсію на військовому об’єкті.

Читай у Google News!