“АероСвіт” Коломойського відновлює позов проти України на суму понад $695 млн

FacebookFacebook MessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket

Компанія Gilward Investments B. V., яка була найбільшим акціонером авіакомпанії “АероСвіт”, відновлює позов проти України на суму понад 695 млн доларів. Про це повідомляється в проспекті емісії єврооблігацій України.

Згідно з проспектом, Gilward Investments B.V. ініціювала інвестиційний спір проти України в липні 2015 року в секретаріаті Міжнародного центру з урегулювання інвестиційних спорів (МЦУІС). У своєму позові компанія стверджувала, що Україна порушила певні зобов’язання за двостороннім інвестиційним договором із Нідерландами від 14 липня 1994 року.

Як відомо, на момент початку процедури банкрутства наприкінці грудня 2012 року компанія “АероСвіт, мала заборгованість перед кредиторами в розмірі 4,27 млрд гривень.

У листопаді 2009 року Дмитро Парфененко, який виконував тоді обов’язки голови ФДМ, повідомляв, що структури, пов’язані з бізнесменом Ігорем Коломойським, викупили у співвласника “Міжнародних ліній України” Арона Майберга частку в “АероСвіті” й сконцентрували контрольний пакет акцій. В результаті Коломойський контролював близько 52% акцій перевізника.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

FacebookFacebook MessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket