Абромавічус звільнив президента ДП “Антонов”. Працівники проти

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Державний концерн “Укроборонпром” у вівторок, 9 червня, звільнив президента авіаційного держпідприємства “Антонов” Олександра Донця та призначив тимчасовим керівником віцепрезидента з проєктування Олександра Лося. Про це йдеться на офіційному сайті концерну.

Укази про звільнення Донця та призначення Лося підписав гендиректор “Укроборонпрому” Айварас Абромавічус.

Зазначається, що напередодні комісія завершила перевірку підприємства та передала матеріали за її результатами до Служби безпеки і Національного агентства з питань запобігання корупції.

“Перевірка проводилася з 27 квітня до 22 травня 2020 року за дорученням прем’єр-міністра України за даними СБУ, викладеними в листі СБУ від 16 квітня щодо наявної інформації про “нанесення шкоди національним інтересам України, пов’язаної з бездіяльністю, послідовними безсистемними управлінськими діями керівництва Державного підприємства “Антонов”, – мовиться в повідомленні.

Як заявили в “Укроборонпромі”, ревізія встановила факти, які можуть вказувати на “неефективне управління державним підприємством, нецільове використання об’єктів держвласності, порушення і зловживання з боку керівництва”. А все це, мовляв, могло призвести до значних збитків державі та зашкодити репутації найбільшого українського авіапідприємства.

Результати перевірки з матеріалами щодо дій керівництва підприємства, які містять ознаки кримінальних правопорушень, були передані до правоохоронних органів. Також акт перевірки направлений комітету Верховної Ради з питань нацбезпеки, Кабінету Міністрів та до Офісу президента.

У компанії вже заявили, що дії “Укроборонпрому” спрямовані на припинення діяльності держпідприємства. Працівники підприємства вийшли на протест.

Читай у Google News!