“200 днів брехні”. У Києві пройшла акція на підтримку підозрюваних у справі Шеремета

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Акцію під назвою “200 днів брехні” влаштували під стінами столичного СІЗО активісти, а також родичі і друзі фігурантів справи вбивства журналіста Шеремета.

Йдеться про дитячу лікарку Юлію Кузьменко та ветерана АТО і музиканта Андрія Антоненка, пише “5 канал”.

Були присутні також відомі артисти та небайдужі. Вони нагадали, що 28 червня спливає 200 днів з моменту затримання Кузьменко та Антоненко.

За цей час, на думку пікетувальників, слідство не представило жодного доказу у справі. Активісти, родичі та друзі фігурантів заявили що починають велику всеукраїнську інформаційної кампанії під назвою “200 днів брехні”. В її межах обіцяють чимало великих акцій. Одну з них запланували на 4 липня в Києві.

Водночас громадські активісти, спільнота ветеранів АТО, волонтерів та, зокрема, Міністерство у справах ветеранів заявляють про непричетність усіх трьох до цього злочину. Зокрема, вони публікують низку доказів, що суперечать версії слідства.

Як повідомляв 5.UA, у грудні 2019 року правоохоронці затримали трьох підозрюваних у вбивстві: лікарку й волонтерку Юлію Кузьменко, музиканта Андрія Антоненка і військову медсестру Яну Дугарь. За версією слідства, Дугарь фотографувала камери напередодні вбивства, Кузьменко закладала вибухівку під авто разом із Антоненком, який також фігурує як організатор.

Уже пів року тривають судові засідання. Кузьменко і Антоненко залишаються за ґратами, Дугарь відпустили під домашній арешт – заставу назбирали волонтери за три години. Суд відкидає всі докази адвокатів. Суспільство ж не вірить слідству та обурене тим, що, ймовірно, невинних людей обізвали вбивцями та тримають під вартою.

Читай у Google News!