112 канал анонсував показ пропагандистського фільму про Україну зі слів Медведчука

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Телеканал “112 Україна” не звертався по прокатне свідоцтво для фільму “Revealing Ukraine”. Про це LB.ua повідомили в експертній комісії з питань розповсюдження і демонстрування фільмів.

Як повідомив член комісії Ярослав Підгора-Гвяздовський, фільм не подавали в комісію для отримання прокатного свідоцтва, а без цього документа показ картини є порушенням закону.

Точна дата трансляції фільму невідома: в різних анонсах телеканал “112 Україна” вказує то 13, то 16 липня.

Фільм Олівера Стоуна Revealing Ukraine (“Відкриваючи Україну”) знято на основі інтерв’ю Віктора Медведчука. В анонсованому відеоролику фільм називають “номінантом 65-го кінофестивалю в Таорміні”, хоча політична картина зовсім не згадувалася в переліку картин-номінантів, вона була вказана в категорії “Особлива подія” кінофоруму – як допрем’єрна демонстрація роботи голови журі Олівера Стоуна.

Кінострічка – суб’єктивна оцінка подій Революції гідності, головними “оповідачами” стали президент рф Володимир путін, колишні представники влади України Віктор Янукович і Віталій Захарченко, а також Віктор Медведчук і його дружина Оксана Марченко. Стрічка побила рекорди переглядів на російському телеканалі РЕН ТВ.

Раніше повідомлялося, що український олігарх, засновник проросійської організації “Український вибір” Віктор Медведчук почав співпрацювати з президентом України Володимиром Зеленським ще у 2004 році під час Помаранчевої Революції.

Читай у Google News!