Звільнення Залужного розколює країну та суспільство – Смолій

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Звільнення Залужного. Так, саме звільнення. Він не пішов сам. Його пішли. Декілька місяців відвертої «травлі» в телеграм-каналах, через певних «депутатів» як Безугла, через ручні ЗМІ. А потім півтора тижні вкидів, маніпуляцій та знущання на анонімних ресурсах. Це історія того як НЕ ТРЕБА робити, пише політолог Андрій Смолій.

Саме звільнення Залужного сьогодні розколює країну та суспільство. Хоча … мабуть неправда – абсолютна більшість суспільства якраз ПІДТРИМУЄ Залужного і абсолютно НЕ підтримує його звільнення.

Почитайте всі коментарі на всіх можливих ресурсах. На будь яких. 90% це нерозуміння чому він звільнений і масова підтримка йому особисто

Що далі? А далі найголовніше – наслідки. Суспільство і так деморалізоване. Ситуація в країні та поза її межами не найкраща – і це мʼяко сказано. Звільнення Валерія Залужного ще більше підважить спокій громадян та віру у майбутнє.

На жаль, ми знов маємо аналогії з 1917 – 1920 роками. Коли в країні колотять. Коли люди не обʼєднані. Коли влада не хоче визнавати помилок. Коли держава не хоче вчитись. Коли московські провокатори далі продовжують свою роботу, а ворог знищує країну та українців.

Сумно.

Читай у Google News!