ЗСУ перейшли до контрнаступу на Харківському та Ізюмському напрямках – Залужний

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
контрнаступ

Сили оборони України перейшли до контрнаступних дій на Харківському та Ізюмському напрямках, заявив головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний.

Зокрема, Залужний у розмові із головою об’єднаного комітету начальників штабів США генералом Марком Міллі розповів про “переміщення основних зусиль противника на Луганський напрямок, де в районі Попасної, Кремінної й Торського тривають запеклі бої, а також про перехід сил оборони України до контрнаступальних дій на Харківському та Ізюмському напрямках”.

Крім того, він акцентував на поновленні застосування російським агресором крилатих ракет. Головною метою цих дій є руйнування логістичних шляхів постачання військово-технічної допомоги Україні.

“Головною метою цих дій є руйнування логістичних шляхів постачання військово-технічної допомоги Україні. Так, протягом доби 3 травня противник застосував 14 крилатих ракет, які були випущені зі стратегічних бомбардувальників ТУ-160 з Каспійського моря. Станом на північ минулої доби було зафіксовано 8 запусків крилатих ракет по нашій території. Тому питання надання Україні ракетних систем залпового вогню M142 HIMARS та М270 MLRS є дуже актуальним”, – зазначив Залужний.

Читай у Google News!