Журналіст звинуватив BBC у придушенні розслідувальної журналістики на догоду Росії

FacebookFacebook MessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket

Джон Свіні, екс-репортер BBC, звинуватив британську корпорацію телерадіомовлення у перешкоджанні виходу політично чутливих репортажів, які були пов’язані з Росією. Про це він написав у відкритому листі до британського регулятора з питань комунікацій OfCom на своєму сайті.

“Я пишу до вас, як неохочий викривач, щоб попросити про ретельне розслідування BBC News та Current Affairs через, по-перше, низку фільмів, що стосуються крайніх правих, Росії та Brexit, які не випустили в ефір, по-друге, фільми, які транслювались, але були неправомірно змінені, і по-третє, деяких журналістів, яким було дозволено компрометувати редакційні цінності BBC, отримуючи фінансові стимули або іншу вигоду”, – пише Свіні.

За його словами, BBC під керівництвом генерального директора Тоні Холла так сильно намагалося уникнути ризиків, пов’язаних із загрозами з боку крайніх правих та Росії, що це сильно підірвало неупередженість та розслідувальну журналістику.

“Моє особливе занепокоєння викликає здатність Росії та людей з нею пов’язаними паралізовувати BBC, коли розслідування стосується “Кремля та компанії”. Ви не можете зробити серію програм про Володимира Путіна та Дональда Трампа, не побачивши доказів російського втручання в демократичну політику у всьому світі”, – наголошує Свіні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

FacebookFacebook MessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket