“Жодної пощади”. Російських артилеристів більше не братимуть в полон – ССО

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
Російських артилеристів

Спільнота воїнів Сил спеціальних операцій заявила, що російських артилеристів після обстрілів мирних міст брати в полон не будуть.

“Братерство ССО України передає привіт російським артилеристам!

Ми вас вітаємо: після того, як ви накрили найжорстокішими обстрілами наші мирні міста, наших рідних, дітей, близьких – ви, хробаки, стали нашою метою номер один.

Пояснюємо вам, Ваньки: ви начебто далеко і стріляєте по цілях яких не бачите. Не бачите маленьких діток, старих, будинки, дитячі садки, школи та лікарні – все це для вас просто цілі. Стільнули, полетіло, потрапили – з##бісь, правильно пацани?

А тепер дивіться, хробаки: ви своїх цілей не бачите і вам відтак начебто легше. Але повірте: легше вам мерзоті вже не буде ніколи. Інформація щодо вас – вже у нас. А якщо по комусь ще немає, то це питання лічених хвилин.

Відтепер жодних полонених російських артилеристів більше не буде. Жодної пощади, жодне ‘будь ласка не вбивайте, я здаюся’ вже не пройде.

Кожен розрахунок, не має значення: командир, водій, навідник, що заряджає – будуть зарізані як свині. Дзюрте в штани, ми за вами вже прийшли. Подзвони мамі востаннє. Скажи, що скоро здохнеш, шакал. Ми не смерть, ми гірші!” – йдеться у зверненні. 

Читай у Google News!