Згідно з законодавством не існує УПЦ МП, а існує РПЦ – Лапін

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
УПЦ МП

Відповідно до чинного українського законодавства УПЦ МП має називатися російською церквою, оскільки має канонічні зв’язки з Москвою, тобто з росією. Про це заявив екснардеп, комбат Ігор Лапін.

“Я був одним із авторів законопроєкту №5309, який став законом, про те, що ніякого УПЦ МП не існує, а існує російська православна церква – РПЦ. І має вона називатися “російською”, тому що її канонічні зв’язки з центром у Москві. А росія, то є окрема країна. А в такій ситуації ця церква має в своїй назві містити слово ‘російська’. Цей закон простенький, без хитромудрощів: російська церква називається російською”, – наголосив Лапін.

“А сьогодні я вмикаю ‘новості’, не новини, і що я чую: ‘Украинская православная церковь не хочет уходить из Лавры и освобождать место для Православной церкви Украины, той которая Томос получила’. І так нам розповідають. Це іде не тільки в Україну. Це європейські країни. І якийсь сер Джонсон слухає новини, в яких одна українська церква виганяє другу українську церкву. ‘Братоубийственная война. Чего мы туда вмешиваемся?’ – десь приблизно так припідноситься все в Україні, що стосується росії. Мені дуже прикро, що немає вимоги до виконання закону і що не приводиться закон в дію”, – констатував він. 

Читай у Google News!