Зеленський підтримав російський проєкт “Бабиного яру” замість українського – Зісельс

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
google newsRead in Google News!
babyn

Президент Володимир Зеленський підтримав російський проєкт “Бабиного яру” замість українського. Про це в ефірі Прямого заявив дисидент, член ініціативної групи “Першого грудня” Йосиф Зісельс.


– Це музей пам’яті жертв Бабиного Яру. І це саме про нього говорив міністр Ткаченко, що його буде відкрито в наступному році. Але, на жаль, не буде його відкрито. Бо фінансування зменшено категорично, секвестр бюджету, грошей нема. Гроші можна було б здобути, якби наша влада стала на бік українського проєкту. Але те, що схвалив Зеленський – він схвалив російський проект.

– Ви точно знаєте, що він схвалив саме російський проєкт?

– Так, він говорив. У нього була конференція з очільниками російського проєкту. Після цього він виступив, ще у липні місяці, і схвально віднісся. Зараз, коли він підписував наказ про 80-у річницю, там знову-таки підтримка російського проєкту. Український він взагалі не бачить. Хоча йому писала велика група інтелігенції, 750 підписів ще у травні: зверніть увагу на український проєкт. Він не захотів зустрітися ані з ними, ані з нашою групою “Першого грудня”, яка також йому написала: зверніть увагу на український проєкт. До речі, український проєкт – це державний проєкт…

Читай у Google News! google news