Зеленський не менше 6 раз телефонував в ДБР – Герасимов про штурм музею Гончара

FacebookFacebook MessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Зеленський не менше 6 раз телефонував в ДБР - Герасимов про штурм музею Гончара 1

Президент України Володимир Зеленський особисто давав вказівки Державному бюро розслідувань щодо штурму музею Івана Гончара у Києві.

Про це на брифінгу, 27 травня, сказав співголова фракції “Європейська Солідарність” Артур Герасимов, повідомляє “Прямий”.

“Дуже боялися відповідальності за злочинні дії щодо порушення українських законів, і через це особисто Зеленський опустився до того, що не менше шести раз телефонував в ДБР, наскільки я розумію, з наказами злочинно порушувати закон. Нищився міжнародний авторитет України, нищилась демократія, нищилися права людини через сліпу ненависть, злобу і страх однієї людини. Володимир Олександрович, не треба боятися, ваш ворог сидить у Кремлі, вам треба об’єднувати країну, а не роз’єднувати її”, – сказав Герасимов.

Нагадаємо, 26 травня п’ятий президент України, лідер “Європейської Солідарності” Петро Порошенко разом з дружиною Мариною відкрив у музеї Івана Гончара виставку картин митців з українським корінням із власної родинної колекції. Також Петро Порошенко іронічно подякував керівникам правоохоронних органів “за прискорення” відкриття виставки.

Потім приїхали співробітники ДБР і виламали двері в музей, застосувавши силу до журналістів і народних депутатів. Силовики штурмували будівлю музею, не надавши ніяких дозвільних документів.

Журналістка “Прямого” Ганна Дзьоба розповіла, що під час штурму ДБР отримала декілька ударів ліктями у живіт та груди.

Також виявилося, що силовики ДБР викрали митні декларації до картин.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

FacebookFacebook MessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket