Зеленський вважає, що всі складні питання мають прості рішення – Гончаренко

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Володимир Зеленський був обраний президентом пів року тому. Враховуючи, що наступні президентські вибори мають відбутися 31 березня 2024 року, президент вже відбув 10 відсотків свого терміну, тому настав час зробити попередні висновки щодо курсу нової влади, пише депутат від “ЄС” Олексій Гончаренко для atlanticcouncil.org.

Зеленський так і не представив свою програму, її замінив набір скетчів, написаних шоуменами “95-го Кварталу”. У парламенті немає коаліційної угоди, бо немає коаліції. Урядова програма – це твір, написаний учнем на тему “Україна моєї мрії”. Загалом, здається, Зеленський вважає, що всі складні питання мають просте рішення. Він впевнено ковзає по поверхні замерзлого озера, не думаючи про товщину льоду під ним.

Курс України незрозумілий для всіх, включно з тими хто у керма. Здається, наш капітан вважає, що корабель може досягнути точки призначення, просто уникаючи видимих ​​штормів та проводячи соціологію серед моряків. Навіть якщо ніхто не зобов’язує його використовувати сучасне навігаційне обладнання [чіткий перелік завдань і способи їх досягнення] або середньовічний компас [визначення загальних цілей], то принаймні, як стародавній шкіпер, він міг би орієнтуватися на зірки [цінності]. Але наразі він довіряє лише одній зірці – самому собі.

Читай у Google News!