Зеленський погоджується на “спільне патрулювання непідконтрольної території” заради виборів

FacebookFacebook MessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Зеленський погоджується  на "спільне патрулювання непідконтрольної території" заради виборів 1

Українська сторона погоджується на спільне патрулювання непідконтрольної території із представниками ОРДЛО заради проведення місцевих виборів на Донбасі. Про це заявив президент Зеленський під час Українського ланчу в Мюнхені, повідомляє Європейська правда.

Зеленський повідомив, що Україна виходить із пропозицією проводити розведення за новим принципом, що дозволить звільнити від військової техніки сектора Донбасу, але для виборів важливо також контролювати кордон.

За його словами, розглядається можливість спільного контролю. “Там будуть українці, представники окупованих територій та ОБСЄ”, – пояснив він. Президент не уточнив можливий сценарій відбору “представників окупованих територій”, але наголосив, що Україна переконує партнерів по “мінських переговорах” узгодити такий варіант.

“Це питання я порушував на “нормандській зустрічі” і воно обговорюється в Мінську”, – заявив він. “Ми не будемо проводити вибори без контролю за кордоном”, – наголосив Зеленський. Він підтвердив намір провести місцеві вибори на окупованих територіях сходу вже восени цього року.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

FacebookFacebook MessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket