Зекоманда повертає голограми на акцизні марки для алкоголю та тютюну. Інформація щодо виробника є закритою – журналіст

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
акцизні марки

Уряд своєю постановою повертає голограми на акцизні марки для алкоголю та цигарок. Інформація про фірми, які будуть виготовляти ці голограми є закритою. Про це написав журналіст Юрій Ніколов.

“Тг-канал “Монополіст” звернув увагу на урядову постанову про зміни акцизних марок для папірос і водкі. Туди знову тулять голографічні полоски, як в старі часи ЄДПАСу. Десять років тому особисто власник консорціуму Юрій Сидоренко патентував не тільки акцизки, а й навіть обкладинки українських паспортів. Я не шучу)))

Оскільки єдапсівці при уряді Шмигаля знову повернулись на цю тему, то я по старій пам’яті поліз на “Укрпатент” перевірити хто ж зараз буде огрібати роялті за нові акцизки. Думав знайти Сидоренка, а може людей Шмигаля чи Іванчука, чи навіть яких-небудь репрезентантів Арахамії (кого там ще називали в цій темі)))

Але реальність виявилась геть їб#нутою.

База даних “Укрпатенту” видала десяток заявок на промислові зразки, у назві яких є слово “акцизна”. І кожна з них – повністю закрита: “Для даної заявки можливий перегляд лише її стану діловодства”. В середині відкривається тільки те що на скріні,” – написав Ніколов.

акцизні марки
Читай у Google News!