Закручування гайок не призведе до успіху ні всередині країни, ні в боротьбі з агресором – Кличко

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
Кличко

В країні, яка прагне в ЄС та НАТО, має розвиватися місцеве самоврядування і не повинно бути недемократичних методів управління державою, заявив мер Києва та голова Асоціації міст України Віталій Кличко.

“Місцеве самоврядування в усіх демократичних країнах будується знизу вверх, а не навпаки. І це – основа демократії та розвитку держави. Сильне місцеве самоврядування є гарантією залученості громадян до процесів у країні. Саме це продемонстрували минулого року муніципалітети, які змогли об’єднати людей для захисту своїх громад від окупантів. Також підкреслив, що війна не є виправданням для утисків прав громад, для закручування гайок на місцях, для політичних розбірок і протистояння. Це не потрібно і не призведе до успіху ні всередині країни, ні в боротьбі з агресором”, – заявив Кличко.

Він підкреслив, що децентралізація в Україні була однією з ключових реформ в останні роки. І забезпечує більш ефективне використання ресурсів та більш об’єктивне врахування потреб громад, зазначив Кличко.

“Сьогодні викликає стурбованість надмірна централізація влади, використання правоохоронних органів для тиску на бізнес та місцеву владу. Вплив центральних органів влади на судову систему”, – наголосив Кличко.

Читай у Google News!