Забродський про “референдум” від ОПЗЖ у Дніпрі: Не допустимо сепаратизму

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
ОПЗЖ у Дніпрі

Партія “Європейська Солідарність” не допустить проведення так званого “референдуму” в Дніпрі й буде присікати будь-які прояви сепаратизму.

Про це заявив депутат фракції “Європейська Солідарність” генерал-лейтенант Михайло Забродський, повідомляє “Прямий”.

Він прокоментував появу у Дніпрі російськомовних білбордів депутата від ОПЗЖ Сергія Нікітіна із закликом провести місцевий “референдум”.

“Дійсно, приблизно тиждень тому в Дніпрі з’явились білборди партії ОПЗЖ із закликом до проведення так званого “дніпровського референдуму”. В більшості свідомих громадян це викликало пряму асоціацію з організацією і проведенням так званого “референдуму” в окупованому Криму, а також в Донецькій та Луганській областях. Це спричинило різку реакцію і звернення у відповідні органи з вимогою вжити заходів щодо проявів прямого сепаратизму і зазіхань на Конституційний устрій нашої країни.”, – сказав Забродський.

Він додав що сьогодні у Дніпрі почала роботу конференція місцевого осередку “Європейської Солідарності”, на якій була прийнята заява стосовно неприпустимості подібних “референдумів”.

“Ми всі розуміємо, до чого приводять подібні “референдуми”. Політична позиція “Європейської Солідарності” є непохитною. Ми і надалі будемо відстоювати територіальну цілісність країни та присікати будь-які прояви сепаратизму”, – наголосив генерал-лейтенант.

Читай у Google News!