За один день із залізничної лікарні у Харкові звільнилось 20 медиків

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
у Харкові

Харківська клінічна лікарня на залізничному транспорті №1 потрапила до списку опорних для боротьби з COVID-19, проте з неї масово звільняються лікарі, повідомляє prm.ua.

“Тут лікують людей з неврологічними та серцево-судинними захворюваннями. А за даними обласної влади, з кінця цього тижня або з початку наступного сюди мають почати везти пацієнтів з COVID-19. В лікарні говорять, що в жодному випадку не відмовляються лікувати таких пацієнтів. І в цій лікарні жоден з лікарів не написав відмову від лікування таких пацієнтів. Але звільняється молодий та середній персонал… За сьогодні близько 20 заяв на звільнення тут отримали”, – розповіла репортер.

За словами медичного директора Харківської міської лікарні на залізничному транспорті №1 Ігоря Пасюри, в лікарні не вистачає лікарів терапевтів, немає інфекціоністів і критично не вистачає кисневих апаратів для того, щоб якісно надавати медичну допомогу пацієнтам з COVID-19.

Як відомо, у Харкові на тлі зростання захворюваності не вистачає лікарів, а також лікарняних ліжок для лікування коронавірусу.

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявив, що у разі продовження зростання захворюваності на коронавірус в Україні може не вистачити медичних працівників, оскільки в країні може бути виділено лише 52 тисячі лікарняних ліжок для лікування COVID-19.

Читай у Google News!