З України видворять російську “журналістку” із забороною в`їзду на 3 роки

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

СБУ прийняла рішення щодо примусового видворення з України російської “журналістки” Маргарити Бондар, яка протягом 2018 року працювала на пропагандистське видання “Украина.ру” Дмитра Кисельова. Вона систематично поширювала в мережі тенденційну інформацію про суспільно-політичну ситуацію в Україні, повідомляє прес-служба СБУ.

“Зокрема вона публікувала недостовірні та провокативні матеріали стосовно порушення прав національних меншин представниками вітчизняних націоналістичних організацій та начебто бездіяльність української правоохоронної системи”, – йдеться у повідомленні.

Згідно з експертним висновком фахівців Міністерства культури України, зміст вказаних публікацій сприяє інспіруванню міжнаціональної та міжетнічної ворожнечі, дестабілізації суспільно-політичної обстановки.

За порушення міграційного законодавства Державною міграційною службою прийнято рішення щодо примусового видворення у термін до 31 березня цього року Маргарити Бондар з території України із забороною в`їзду на три роки.

Читай у Google News!