З Шендеровичем і ко давно все зрозуміло, але що ця потвора щотижня робить на українських державних телеканалах? – Геращенко

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
ТСН вражає упередженістю

Мережа обурюється, як же так, хароший рускій Шендерович назвав окупантів «нашими мальчікамі», а українців – укронацистами. Так а всі ці ліберали і не приховують зневаги до України і прагнуть одного- нашими жертвами позбутися путіна, пише співголова фракції  “Європейська Солідарність” Ірина Геращенко. 

Шендерович

Не про кінець росії марять ці брехоголови. А про себе у владі в імперській росії. Бо не барська це справа – виходити на Майдани , відстоюючи демократію в своїй країні. А от Україна , ціною сотень тисяч жертв може призвести до путінського кінця.

З Шендеровичем і ко мені давно було все зрозуміло. Але я не можу второпати що ця потвора щотижня робить на українських державних телеканалах? Чому за гроші українських платників податків, в тому числі воїнів, цього чорта щотижня включають в ефір рускоязичних каналів ДОМ/Freedom? Скільки це ще триватиме і хто відповість за цією інформаційну диверсію?

Важко навіть порахувати, скільки раз протягом повномасштабного вторгнення людина, яка називає терористів ласкавим «мальчікі» ( як і чортівня Латиніна) були гостями державних каналів, де цензура на проукраїнську опозицію. Канал ДОМ/ Freedom мають бути закриті, це злочинне профукування коштів бюджету і промивання мізків українцям .

Міністерство культури , ВР, яка голосувала за виділення коштів на це, має нести відповідальність. А СБУ, яке ганяється за видуманими ботофермами, мало б звернути увагу на реальну диверсію.

В мене вже колекція порожніх відповідей на запити в РНБО, СБУ, Мінкульт, Нацраду з питань ТБ, всі ці структурки боротьби з дезінформацією щодо каналів ДОМ/ Freedom. Але я напишу чергові запити. Бо не помічати цих інформаційних диверсій – злочин. Як і покривати їх.

Читай у Google News!