З початку року заробітчани надіслали в Україну понад 8 мільярдів доларів – НБУ

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
заробітчани

У період з січня до вересня цього року заробітчани переказали в Україну майже 8,5 мільярда доларів, повідомляє пресслужба Нацбанку.

“За попередніми оцінками Національного банку України, у січні – вересні 2020 року обсяг приватних переказів офіційними та неформальними каналами становив: в Україну з-за кордону – 8 481 млн дол. США в еквіваленті; з України за кордон – 575 млн дол. США в еквіваленті”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що майже 2 млрд доларів надійшли до нашої країни через систему переказу коштів. Це на 16% більше ніж за відповідний період минулого року. При цьому, зросла і середня сума одного переказу в Україну. Тепер цей показник становить $390 (зростання на 7%).

З України за цей же період було надіслано 387 мільйонів доларів. Якщо порівняти з минулим роком, ця сума зросла на 41%. Сума одного переказу з України також підвищилася до $510.

“Найпопулярніші “коридори” переказів не змінилися, відзначають у НБУ. Згідно з повідомленням, в Україну найбільше коштів надійшло зі США, Італії, Ізраїлю, рф, Німеччини. “З України більше відправлено до рф, Грузії, Азербайджану, Туреччини, Польщі”, – поінформували в НБУ.

У межах України обсяг переказів за січень-вересень 2020 року становить майже 180 мільярдів гривень, що на 27% більше за тогорічний показник.

Читай у Google News!