WP: Озброєний ракетами Київ може допомогти Вашингтону натиснути на кремль

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

росія і США виходять з договору про РСМД. А в України є всі засоби, причини й жодних міжнародних перепон для відновлення ракетної програми. Зважаючи на заяви міністра закордонних справ Павла Клімкіна, Київ дійсно розглядає такий варіант, пише The Washington Post.

Вашингтон може спробувати натиснути на Україну, щоб не дозволити їй відновити ракетну програму. Але виправдати такі вимоги йому буде дуже важко зважаючи на роль США у смерті договору про РСМД.

росія, вірогідно, висміюватиме відновлення української ракетної програми публічно. Але за лаштунками вона буде з усіх сил старатися підірвати її через страх, що Україна стане обов’язковим учасником майбутніх переговорів про озброєння.

Тому перспектива появи ракетної програми в Україні може змусити росію якомога швидше сісти за стіл переговорів зі США, до того, як Київ зможе стати рівноцінною стороною. москва може навіть піти на поступку і відмовитися від розгортання заборонених РСМД ракет в Калінінграді чи російській європейській території.

З такої точки зору, українські ракети можуть стати вагомим аргументом для США у протистоянні з рф.

Читай у Google News!