ВСУ наголосив на небезпечності законопроекту від Зеленського

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Верховний Суд України звернувся до Володимира Зеленського з проханням накласти вето на закон про діяльність суддівського самоуправління [№1008], інформує пресслужба суду.

“Основні застереження, висловлені представниками судової влади та міжнародними організаціями, не були враховані під час розгляду і прийняття Верховною Радою України 16 жовтня Закону України «Про внесення змін до Закону України “Про судоустрій і статус суддів” та деяких законів України щодо діяльності органів суддівського врядування”, – йдеться в релізі.

“Ми наголошуємо на небезпечності деяких норм згаданого Закону не тому, що хочемо стагнації. Ми хочемо розвитку та змін. Але таких змін, які б приносили позитивні результати для судової системи, для громадян та для країни”, − заявила голова ВСУ Валентина Данішевська.

Нагадаємо, 16 жовтня 236 народних депутатів підтримали законопроєкт Зеленського №1008 щодо діяльності органів суддівського врядування у другому читанні. Це сталося попри застереження представників міжнародних організацій.

Як повідомлялось, попри дані СБУ, Верховний суд дозволив ексзаступнику генпрокурора часів Януковича балотуватися в Раду.

Читай у Google News!