Всі пам‘ятають прагнення Зеленського стати на коліна перед путіним? Цього не можна робити – Порошенко

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Десятки тисяч громадян по всій Україні вийшли на акцію “Червоні лінії”, щоб донести учасникам переговорів у Норманському форматі спільну позицію: жодних поступок країні-агресору та її лідеру путіну не може бути. Про це п’ятий Президент України, лідер партії “Європейська Солідарність” Петро Порошенко заявив під час виступу на Всеукраїнському віче у центрі Києва, передає prm.ua.

“Ми тут, щоб голос звідси був почутий і українським президентом. Це надзвичайно важливо. У нас є підстави наполягати на цьому. Всі пам‘ятають його прагнення стати на коліна перед путіним? Цього не можна робити”, – застеріг Петро Порошенко.

“Ми всі зібрались тут для того, щоб голос з київського віче був почутий в Парижі. Був почутий Ангелою Меркель – надійним другом України, з якою я зустрічався два тижні тому на з`їзді Європейської народної партії у Загребі. Де ми отримали чітку позицію Німеччини на підтримку суверенітету та територіальної цілісності України”.

“Ми за те, щоб з нами був народ Франції. І це повідомлення Емманюелю Макрону, Президенту Французської Республики. Не можна йти на будь-які поступки путіну, поки не буде звільнений останній клаптик української землі”, – наголосив Петро Порошенко.

Читай у Google News!