ВР затримує оприлюднення проєкту закону про заборону РПЦвУ

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Комітет Верховної Ради з питань гуманітарної та інформаційної політики звернувся до Апарату парламенту з вимогою роз’яснити, чому протягом місяця на сайті парламенту не оприлюднили до другого читання текст урядового законопроєкту про заборону РПЦвУ. Народні депутати вимагають роз’яснити їм, чому протягом місяця так і не оприлюднили на сайті Верховної Ради текст урядового законопроєкту 8371 до другого читання, повідомляє громадська ініціатива Голка із посиланням на голову Комітету Микиту Потураєва.

Рішення про звернення до Апарату ВР члени комітету підтримали одноголосно. “Я вкрай здивований такою безпрецедентною затримкою із оприлюдненням проєкту у Апараті. Тим більше, що це стосується закону, який значно посилить як національну безпеку, так і суспільну єдність”, – сказав Потураєв.

Громадська ініціатива “Голка” напередодні засідання комітету отримала від Апарату Верховної Ради відповідь на своє звернення щодо того, чому за місяць урядова законодавча ініціатива так і не з’явився на сайті до другого читання.

vidpovid aparatu.jpg

За словами народної депутатки від “Голосу” Юлії Клименко, Апарат ВР перевищує свої повноваження. “Законопроєкт проголосований профільним комітетом на початку квітня. Заходимо на другий місяць, як тексту нема на офіційному сайті. Це кілька сторінок, які дуже легко і швидко можна опрацювати. Апарат Верховної Ради, який є фактично адміністративно-бюрократичним відділом для народних депутатів, тепер приймає рішення його ховати і свідомо гальмувати до другого читання всупереч волі депутатів та українців, а також в порушення законодавства. Це є очевидним перевищенням повноважень з відповідними наслідками”, – зазначила заступниця голови фракції “Голос” народна депутатка Юлія Клименко.

Громадська ініціатива “Голка” зазначає, що цю законодавчу ініціативу погодилися підтримати у другому читанні майже всі фракції та депутатські групи у парламенті.

Читай у Google News!