Волонтери вимагають від уряду скасувати постанову №953 щодо нового порядку ввезення гуманітарної допомоги [відео]

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Волонтерський штаб “Українська команда” звернувся до уряду з вимогою скасувати постанову №953, якою вводиться новий порядок пропуску через кордон та розподілу гуманітарної допомоги. Цей порядок унеможливить отримання гуманітарної допомоги від іноземних партнерів і спричинить колапс волонтерської діяльності.

Ми, волонтери «Української команди», вимагаємо від Кабінету міністрів не відтермінувати, а скасувати постанову №953 від 5 вересня 2023 року «Деякі питання пропуску та обліку гуманітарної допомоги в умовах воєнного стану». Постановою №953 вводиться новий Порядок прийому з-за кордону та розподілу в країні гуманітарної допомоги. Цей документ унеможливлює отримання гуманітарної допомоги від іноземних партнерів і спричинить колапс волонтерської діяльності.

Кожен пункт цього Порядку – це чергове коло бюрократичного пекла, які тепер доведеться долати усім волонтерам України. Замість допомагати людям ми будемо змушені переконувати західні благодійні фонди, щоб вони виконували надмірні урядові вимоги щодо ввезення гуманітарних вантажів.

Це позбавить мільйонів простих українців та військових необхідної вчасної допомоги. Закликаємо уряд скасувати постанову №953, яка паралізує волонтерський рух в країні! Бюрократією Перемогу не здобудеш.

Діємо разом! Перемагаємо разом!

Слава Україні!

Читай у Google News!