Волонтерський батальйон парамедиків “Госпітальєри” просить про допомогу

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
Госпітальєри

Яна Зінкевич, засновниця медичного добровольчого батальйону “Госпітальєри”, що з 2014 року та початку бойових дій в Україні займається наданням першої медичної допомоги та евакуацією поранених воїнів з фронту, у день восьмиріччя організації звернулася по допомогу.

“… Сьогодні нашому Медичний Добровольчий Батальйон Госпітальєри • Hospitallers Paramedics виповнилось 8 років. Багаторічна робота наших добровольців, надання допомоги понад 5 тис поранених, це заслуга кожного з нашої команди. Пишаюсь бути командиром кожного. І вже будую плани, що ми будем робити після перемоги. Заодно прошу приєднатись до збору 15 млн гривень для нашого батальйону та забезпечення його діяльності. Завдяки пожертвам навіть 5, 10 гривень нам вдається рятувати життя щодня вже стільки років”, – йдеться у повідомленні.

Реквізити для допомоги розміщені на сторінці Яни Зінкевич.

Як відомо, за 8 років війни на Донбасі парамедиками батальйону на передовій було врятовано понад 3000 поранених, а з моменту повномасштабного вторгнення до початку липня, екіпажі врятували ще понад 2200 життів.

“Госпітальєри” – добровольча організація парамедиків, яка не отримує підтримки від держави та існує виключно людям, які долучені до роботи батальйону та благодійним внескам.

Читай у Google News!