Воїн спростовував заяву Міноборони про “капітальні укріплення” навколо Бахмуту: Ми вмилися кров’ю саме тому, що зупиняли прориви, чіпляючись за голу землю

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Бригади, які заходили на ротацію в Бахмут, “з коліс” заривалися в мерзлий ґрунт прямо під ворожими обстрілами. Про це заявив воїн 3-ої Окремої штурмової бригади ЗСУ Олексій Бик.

“Абсолютно відповідально можу заявити, що це цинічна брехня. На початку січня, коли ми сюди зайшли, не було тут жодних укріплень, тим більш капітальних. Бригади, які заходили на ротацію, “з коліс” заривалися в мерзлий ґрунт прямо під ворожими обстрілами. Ми вмилися кров’ю саме тому, що зупиняли прориви, чіпляючись за голу землю.

Ці, бл#дь, капітальні укріплення ми копали самі. Розповісти, скільки тротилу ми витратили, щоб в морози прокладати траншейні лінії вибуховим способом? Ви ох#їєте. А знаєте, скільки лопат та кирок ми придбали за власні гроші і успішно зламали об мерзлий кам’янистий ґрунт? Оптові партії. Кожен бліндаж, кожен окоп в нашому секторі збудований НАМИ. А не військовою адміністрацією, яка зараз рапортує про свої звитяги. Готовий взяти будь-якого чиновника з тих, хто тут “будував капітально”, і повести його на передок, нехай покаже, де його капітальні укріплення”, – наголосив захисник.

Як відомо, раніше заступниця міністра оборони України Ганна Маляр розповіла, що укріплення на Бахмутського напрямку готувались завчасно. 

Читай у Google News!