Влаштований Безуглою театр абсурду немає нічого спільного з розв’язанням проблем у ЗСУ – воєнний експерт 

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Одна народна депутатка по суті чітко дала зрозуміти що її ціль це боротьба із Головкомом ЗСУ шляхом різних інсинуацій. По іншому низку її дописів тут важко трактувати. Про це написав аналітик фонду “Повернись живим”, воєнний експерт Микола Бєлєсков.

“Навіть в мирний час цей театр абсурду в формі звульгаризованого демократичного цивільного контролю над сектором безпеки і оборони є неприйнятним. Про воєнний час і казати нічого.

З.І. Ніхто не заперечує що в нас є проблеми, які треба вирішувати. Але точно не цим театром абсурду, який не про вирішення проблем, а про спроби дискредитації вищого воєнного керівництва країни”, – написав Бєлєсков.

Він заявив, що у Збройних силах справді вистачає проблем, однак влаштований Безуглою театр абсурду немає нічого спільного із їхнім вирішенням. “Навіть в мирний час цей театр абсурду в формі звульгаризованого демократичного цивільного контролю над сектором безпеки і оборони є неприйнятним. Про воєнний час і казати нічого”, — написав Бєлєсков.

Її протистояння Залужному він назвав “віртуальною війною так наче реальна війна із Московією вже закінчилася нашою повною перемогою”.

Читай у Google News!