Влада зменшила фінансування військових – Рева

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
фінансування військових

 2021 році влада зменшила фінансування Збройних сил України на 380 мільйонів гривень, збільшивши натомість фінансування МВС та ДБР. Про це заявив міністр соціальної політики 2016-2019 років Андрій Рева, передає prm.ua.

“Армія. Я розумію, що нічого до Володимира Олександровича не робилося взагалі. Взагалі історії цивілізації в Україні почалася з моменту, коли його обрали президентом. Але давайте називати речі своїми іменами”, – зауважив Рева.

Він розповів, що згідно з бюджетом 2021 року, який затвердила чинна влада фінансування Міністерства оборони та військових було зменшене. Водночас правоохоронні органи отримали більше ніж торік.

“Бюджет 2021 року, військовий бюджет. Я говорю про фінансування Міністерства оборони України. На 380 мільйонів менше армія отримала у 2021 році у порівнянні з 2020 роком. Ви кажете про заборгованості? Звичайно, як їх може не бути, якщо, вибачте, фінансування армії зменшилося на 380 мільйонів у 2021 році. Це при тому, що на МВС зросло, на ДБР зросло, на Генеральну прокуратуру зросло, на СБУ зросло”, – резюмував ексміністр соціальної політики.

“Всі отримали додаткові кошти, крім Міністерства оборони. Ну навіщо військовим гроші”, – додав Рева.

Читай у Google News!