Влада ігнорує інтереси дрібного фермера і селянина – Южаніна

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Закон про ринок землі в редакції влади написаний під великі агрохолдинги, інтереси дрібного фермера і селянина в цій редакції влада проігнорувала. Про це сказала народний депутат з фракції “Європейська Солідарність” Ніна Южаніна.

“Закон про вільний продаж землі сільськогосподарського призначення має бути. Але ті, хто володіє паями і мають таку землю, не будуть відразу продавати свою землю, це не є для них нагальним питанням. Питання продажу землі більше хвилює тих людей, які вже стали місцевими жителями і мають десь паї в сільських регіонах і готові її продати. Або ті люди, які здають землю в оренду і не хочуть мати взаємовідносини з аграріями, які обробляють цю землю. Як стверджують експерти, відсоток людей, які зацікавлені у швидкому продажу землі низький”, – підкреслила парламентар.

“Цікавість викликають ті десять мільйонів гектарів землі, які є у держави та в комунальній власності й які можуть бути виставлені на продаж. Саме ці землі й цікавлять, в першу, тих людей, які зараз в будь-який спосіб хочуть ухвалити цей закон”, – додала вона.

Народний депутат також зауважила, що у влади відсутня чіткої стратегії побудови цивілізованого ринку землі.

Читай у Google News!