Влада готує фальсифікації виборів на Черкащині – Геращенко

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
фальсифікації виборів

Центральна виборча комісія перенесла центр 197-го виборчого округу на Черкащині, із Канева до Золотоноші. Ситуацію на Черкащині  прокоментувала народна депутатка фракції “Європейська Солідарність” Ірина Геращенко.

На своїй сторінці у Facebook вона заявила, що груба фальсифікація виборів людей на 87 окрузі, якій мовчазно підіграли всі, окрім “Європейської Солідарності”, розв’язала Зеленському і Ко руки. За її словами останні чесні вибори відбулися у 2019 році.

“Тепер вони готують фальсифікації на Черкащині, де в жовтні мають відбутися довибори до ВР. Днями ЦВК тишком-нишком перенесла центр 197-го виборчого округу з Канева до Золотоноші. Зроблено це на прохання ОДА і її керівника Скічка, який і звільнив свій округ”, – пояснила народна обраниця.

Вона розкритикувала прохання щодо перенесення центру округу та звернула увагу на абсурдність ситуації. Мовляв, на минулих виборах приміщення було, а зараз воно раптово зникло.

“За” перенесення центру округу проголосували 10 членів комісії з 16 присутніх. Всі від “слуг”. Черкаська ОДА обґрунтовувала своє звернення начебто відсутністю у Каневі належного приміщення для роботи окружної виборчої комісії. Тобто, коли обирали Зеленського і Скічка в 19, належне приміщення було. Коли при владі Зеленський і Скічко, які завтра відкриватимуть на Черкащині, саме на окрузі – який збіг, – найвищий флагшток(ми вже готуємо запит, скільки бюджетних коштів туди було зарито), – приміщення стало неналежним. А що ж з ним трапилося”, – заявила Геращенко.

“Правда ж в іншому. Слуги довго шукали, на кого ставити як на свого кандидата. Зупинилися на нинішньому мерові Золотоноші. Й аби не ризикувати, готуючи повну зачистку округу, вже на старті створюючи нерівні умови і можливості для фальсифікацій, та “правильного” підрахунку голосів”, – переконана народна обраниця.

“Європейська Солідарність” звертає увагу на неприпустимість зміни правил фактично на старті виборчої кампанії. Дії влади з підготовки чергових фальсифікацій на довиборах до ВР викликають глибоке занепокоєння”, – додала депутатка.

Вона пояснила, що оновлена “слугами” ЦВК, куди напхали виключно лояльних особисто Зеленському людей, зараз відшліфовує механізми і методи фальсифікацій, які будуть задіяні на майбутніх парламентських і президентських виборах.

Читай у Google News!