Вінницягаз, Волиньгаз та Київоблгаз незаконно донараховували газ споживачам

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Вінницягаз, Волиньгаз та Київоблгаз незаконно нараховували додаткові обсяги газу побутовим споживачам із використанням коефіцієнту, йдеться у повідомленні прес-служба Нафтогазу у Facebook.

“Завершились перевірки трьох перших облгазів по “справі коефіцієнтів”: Вінницягаз, Волиньгаз, Київоблгаз. За всім трьома облгазами результати однакові-порушення ліцензійних умов, а нарахування додаткових обсягів газу побутовим споживачам із використанням коефіцієнту є незаконними”, – поінформувала прес-служба.

У повідомленні також зазначається, що у п’ятницю відбудеться засідання НКРЕКП, де розглядатимуть результати перевірок. Там мають накласти штраф по 850 тисяч на кожну компанію та зобов’яжуть перерахувати обсяги споживання всіх споживачів.

“Облгази (не всіх, але ті, що входять в РГК – всі) розуміли незаконність своїх дій від самого початку, але свідомо пішли на порушення. Тому наступний крок облгазів позов до суду на рішення НКРЕКП про накладання штрафу та припису провести перерахунки”, – написав представник Нафтогазу заступник начальника департаменту енергоефективності Національної акціонерної компанії “Нафтогаз України” Олексій Хабатюк.

Як повідомлялося раніше, на думку прем’єр-міністра Володимира Гройсмана, Україна зможе відмовитися від імпортного газу у найближчі п’ять років.

Читай у Google News!