Відбувається значний відкат реформ – інвестбанкір

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Президент Володимир Зеленський задовольняє бажання олігархів, що призводить до відкату реформ і зростання корупції в Україні. Про це в ефірі “Прямого” заявив інвестиційний банкір Сергій Фурса.

“Зараз так виглядає, що президент Зеленський є ідеальним президентом для українських олігархів. На жаль, бачимо повторення тієї олігархічної вольниці, яка була при Януковичі. Але Янукович бажав стати найбільшим олігархом, а Зеленський просто задовольняє їхні бажання”, – вважає інвестбанкір.

За словами Фурси, бізнес не задоволений нинішнім станом справ у країні, зокрема відкатом реформ та зростанням корупції. “Щодо загального бізнесу. Зараз Європейська бізнес-асоціація робить поки що обережні заяви, що їм не подобається те, що відбувається. Коли звільняли пана Нефьодова, коли розгортають реформи. Є окреме питання несправедливості – те, що дозволено пану Тищенку, не дозволено іншим рестораторам. І це прикро.

А з іншого боку, бізнес плекав надії на реформи, на зміни, на верховенство права. А цього не відбувається, а навпаки відбувається значний відкат реформ. Тільки цього тижня пролунала, наприклад, заява про можливість ревізії реформ ProZorro, яка дала дуже багато як малому і середньому, так і великому бізнесу, прибрала корупцію з тендерів”, – зазначив Фурса.

Читай у Google News!