Ветеран Гудименко просить СБУ перевірити можливу переписку адміна телеграмканалу “Труха” з російським пропагандистом щодо обстрілів

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
Труха

Адміністратор одного з російських телеграм-каналів “Рыбарь” під час стріму спалив свою переписку з Max Lavrinenko, адміном телеграм-каналу “Труха”. Про це заявив ветеран Юрій Гудименко.

“Отже, адміністратор одного з найвідоміших російських телеграм-каналів ‘Рыбарь’ [1,1 млн підписників] під час стріму випадково спалив свою переписку з двома особами: деяким ‘Толиком Ш.’ [хто б це не був] і деяким “Max Lavrinenko”.

Максим Лавриненко – це адмін українського телеграм-каналу ‘Труха’. На скріншоті, який тупо спалив “Рыбарь”, видно аватарку, яка співпадає з відомою фотографією Лавриненка, і текст повідомлення: ‘Ты уверен? Мне сказали, что попали’.

Я закладаю десь 1% вірогідності, що це все дуже дорога і якісна провокація проти ‘Трухи’ і Толіка Ш. [не можу вгадати, що ж це за Толік, може хтось знає]. Але на 99% ми з лезом Оккама впевнені, що це саме те, чим воно виглядає: адмін українського телеграм-каналу обмінюється інформацією з колегою з Z-сітки, передає тому дані по прильотам і здійснює таким чином злочин, передбачений ст. 111-2 Кримінального кодексу України.

Впевненості нам з Оккамом додає те, що самому “Рыбарю” така провокація невигідна – йому зараз варто чекати серйозних проблем. А ще тому, що “Труха” і Толік Ш. неодноразово були помічені у спільній діяльності – наприклад, коли “розганяли” пости проти Антикорупційної ради при Міноборони, або разом із підсанкційним Дубінським спільно відпрацьовували “тємнікі”.

Тож звертаюся до Служби безпеки України з публічною вимогою здійснити перевірку вказаних фактів і надати їм оцінку. Паперове звернення надійшлю до СБУ в будній день”, – написав Гудименко.

Читай у Google News!