Верховний суд визнав дії Нацради щодо анулювання ліцензій на радіомовлення “Прямого” протиправними

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
радіомовлення

Верховний суд України визнав дії Національної ради з питань телебачення і радіомовлення щодо анулювання ліцензій на радіомовлення ТОВ “Телеканал “Прямий” протиправними.

Відповідна постанова є в реєстрі судових рішень.

Верховний суд постановив, що дії Нацради є протиправними. Отже, “Прямому” повертають радіомовлення на частотах:

91,1 МГц у м. Павлоград Дніпропетровської області
102,2 МГц у м. Мелітополі Запорізької області
98,8 МГц у м. Білій Церкві Київської області
107,7 МГц у м. Переяславі Київської області

“Скасування ліцензії повністю (навіть за умови, що 4 із 6 частот використовувалися відповідно до норм чинного законодавства та ліцензійних умов) є протиправним”, – йдеться у постанові ВСУ.

Як зазначила генеральна продюсерка ТОВ “Телеканал “Прямий” Світлана Орловська: “Відстояли свої законні права щодо радіочастот і я маю надію, що обов`язково відстоїмо свої права щодо повернення цифрового мовлення телеканалу “Прямий” у Т2″.

3 вересня 2020 року Національна рада з питань телебачення і радіомовлення прийняла рішення про анулювання ліцензії на мовлення радіостанції “ПРЯМИЙ FM” в шести містах України. При цьому було повністю проігноровані юридичні аргументи представників ТОВ “Телеканал “Прямий”.

“Прямий” вважав дане рішення упередженим та політично вмотивованим і на захист своєї позиції змушений був подати позовну заяву до Окружного адміністративного суду м.Києва. Разом з позовною заявою було подано клопотання про забезпечення позову.

22.10.2020 колегія суддів Шостого апеляційного адміністративного суду розглянула апеляційну скаргу та призупинила дію рішення Національної ради від 03.09.2020 року №1006 про анулювання ліцензії радіостанції “ПРЯМИЙ FM” до моменту набрання законної сили рішенням суду у даній справі.

Читай у Google News!