Венедіктова екстрено пішла у відпустку, щоб не підписувати підозру Порошенку [оновлено]

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
підписувати підозру Порошенку

Генеральна прокурорка України Ірина Венедіктова, яка розуміє рівень фальсифікації у підозрі п’ятому Президенту України Петру Порошенку вирішила піти у відпустку, щоб не підписувати документ, заявив адвокат Ілля Новіков.

“За нашою інформацією, генеральний прокурор Ірина Венедіктова екстрено пішла у непланову відпустку та передала свої обов’язки генерального прокурора України своєму заступнику – Симоненку”, – резюмував Новіков.

“І саме він підписав цей документ. У нас є копія – це повідомлення про підозру за статтями за державну зраду і співпраця з терористичними організаціями на адресу п’ятого президента України Петра Порошенка” – наголосив адвокат.

Він переконує, що рішення Венедіктової уникнути причетності до підозри Порошенку свідчить про відношення правоохоронних органів до цієї справи.

“Ця ситуація, коли Генпрокурору довелося піти у термінову відпустку вона найкраще свідчить про небажання таку знакову, напевне вершину всієї кар’єри, підозру очільнику держави”, – пояснив Ілля Новіков.

“Тим не менше, що не було охочих і пану Симоненкові довелося взяти на себе – дуже добре маркує ставлення до цього документа правоохоронців”, – переконує адвокат.


Пізніше стало відомо, що генеральна прокурорка Ірина Венедіктова взяла відпустку лише на один день, щоб підозру Петру Порошенку підписав її заступник. “Відбуваю у щорічну відпустку на 1 календарний день – 20 грудня 2021 року. На час моєї відпустки виконання обов’язків генерального прокурора покладаю на заступника генерального прокурора Симоненка Олексія Юрійовича”, – зазначається в документі.

підписувати підозру Порошенку
Читай у Google News!