В умовах пандемії МОЗу не вистачає понад 100 млрд

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
МОЗ

Попри пандемію коронавірусу в Україні, влада недостатньо профінансувала сферу охорони здоров’я, заявила народна депутатка фракції “Європейська Солідарність” Яна Зінкевич, передає prm.ua.

“Я, як член Комітету охорони здоров’я хочу наголосити, що в нас дуже глобальне недофінансування сфери охорони здоров’я. Фактично нам не вистачає понад 100 мільярдів”, – заявила Зінкевич.

Вона зауважила, що обіцянки президента щодо збільшення фінансування медицини в Україні не були виконані, і це в умовах пандемії.

“При цьому за кожен мільйон ми боролися, тому що це забезпечення і онкохворих пацієнтів і орфанних хворих і дійсно, на жаль, цього фінансування є недостатньо. Тому, що всі ми пам’ятаємо обіцянку президента Зеленського на початку його каденції щодо того, що буде на медицину відводитися 5 % ВВП. На жаль, цього так і не відбулося. Тож на наступний рік це потрібно планувати, тому, що це підтвердила епідемія”, – зазначила народна обраниця.

“Ця сфера є надзвичайно важливою, вона має бути адекватно фінансованою і звісно ж медична реформа має бути продовжена”, – підкреслила Зінкевич.

Читай у Google News!