В Укртрансгазі заявили про незаконне списання 50 млн з арештованих рахунків

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Після накладання арешту приватним виконавцем на рахунки і майно Укртрансгазу на користь ТОВ “Фінансова Компанія “Фін – Інвест”, з рахунків держпідприємства списали вже 50,3 млн грн, повідомляє прес-служба компанії.

“Укртрансгаз вбачає в таких діях порушення ряду законів України та міжнародних конвенцій. Накладено арешт та списано кошти з рахунків, з яких Укртрансгаз виплачує заробітну плату працівникам та сплачує податки.

Такі рахунки мають спеціальний режим використання і, згідно з Законом України “Про виконавче провадження”, не підлягають арешту, а стягнення грошей з них – забороняється законом”, – заявили у держкомпанії.

Зазначається, що Укртрансгаз звернувся з листом до Міністерства юстиції “з вимогами оскаржити неправомірні дій приватного виконавця”.

Як повідомляється, раніше у цій же справі Укртрансгаз звернувся з заявою до Державного бюро розслідувань та Національного антикорупційного бюро України з проханням не допустити заволодіння коштами АТ “Укртрансгаз” у розмірі 2,3 млрд грн компаніям ТОВ “Фінансова компанія “Фін – Інвест” та ПрАТ “Укренергозбут”. 

Читай у Google News!