В Україні продовжують відмовляти у наймі через небажання спілкуватися російською

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!
російською

Компанія Budhouse Group відмовила дівчині у співбесіді, бо та у спілкуванні використовує лише українську та англійську мови, повідомляє 5.ua.

У своєму резюме киянка Юлія вказала, що не розуміє ніяких інших мов, окрім української та англійської, та не буде співпрацювати з компаніями, які не вміють вести розмову державною мовою.

Що цікаво, дівчина хотіла влаштуватися журналісткою-редакторкою, але їй відмовили з наступним формулюванням: “Юлія, ми змушені скасувати співбесіду на сьогодні, оскільки в нас в компанії багато російськомовних співробітників та керівників. А в вас є побажання в резюме тільки укр або англ мови. Успіхів вам”, – написали їй.

“9-й місяць повномасштабного вторгнення, столиця України, мені відмовляють у співбесіді через те, що я прошу звертатися до мене державною мовою? Дякую, так і запишу”, – відповіла вона.

У Budhouse Group прокоментували ситуацію і назвали все “великим непорозумінням”. За словами компанії, співбесіда була скасована, через те, що “дівчина чітко вказала, що працювати з компаніями, де розмовляють не лише українською або англійською – вона не буде”.

російською
Читай у Google News!