В першому кварталі бюджет недоотримає ₴60 млрд – Синютка

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Перший квартал 2020 року Україна закінчить з результатом мінус 60 мільярдів гривень недонадходжень до державного бюджету. Про це сказав народний депутат Олег Синютка, передає prm.ua.

“Я думаю, що ми точні ніші цифри вже побачимо завтра-післязавтра, але напевно перший квартал сьогоднішня влада закінчить з результатом мінус 60 мільярдів гривень недонадходжень до державного бюджету. І це є катастрофа”, – наголосив народний депутат.

За його словами, сьогоднішня влада довела економіку до кризи, якщо не говорити – до катастрофи. “І це почалося не цього тижня, не минулого тижня, а вже впродовж останніх пів року. Знижений ріст промислового виробництва, падіння валового внутрішнього продукту”, – сказав Олег Синютка.

“В цій ситуації “Європейська Солідарність” чітко запропонувала ті речі, які порятують нашу державу. І співпраця з Міжнародним валютним фондом справді є однією з таких базових речей тому, що нам потрібні довготермінові дешеві ресурси, а також ми маємо дати сигнал міжнародним фінансовим установам, що ми працюємо”, – сказав він.

Читай у Google News!