В ОП обговорювали кримінальне переслідування Порошенка – “ЄС”

FacebookFacebook MessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
В ОП обговорювали кримінальне переслідування Порошенка - "ЄС" 1

В “Європейській Солідарності” заявили, що володіють інформацією про те, що паралельно з нарадами з підготовки до підписання під тиском Росії формули Штайнмаєра в офісі Президента пройшла й низка інших нарад, повідомляє прес-служба партії.

“Як мінімум одна із них – за участю Володимира Зеленського, на якій обговорювалося питання кримінального переслідування п’ятого Президента України Петра Порошенка і давалися відповідні доручення “своєму” генеральному прокуророві Рябошапці, ДБР Труби-Портнова та іншим силовим структурам”, – заявили у партії.

Як вважають у “ЄС”, те, що виток інформації із ГПУ про підготовку підозри стався саме в день політичного скандалу, пов’язаного з підписанням капітулянтської формули, свідчить як про емоційну нестабільність людей, причетних до цього підписання, так і про їхнє бажання негайно помститися тій політичній силі, яка обґрунтовано критикує владу за непродумане підписання цієї формули.

У партії заявили, що залякування на адресу Порошенка та “ЄС” не зупинить їх від захисту національних інтересів та від боротьби із спробами замість досягнення миру привести країну до капітуляції перед країною-агресором.

Читайте також: Супрун: Правоохоронним органам дана вказівка відкрити проти мене кримінальну справу

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

FacebookFacebook MessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket