В’ятрович про пенсії для Донбасу і Криму: Тягар забезпечення населення на окупованих територіях має нести окупант

FacebookMessengerTwitterLinkedInTelegramPinterestPocket
Read in Google News!

Ухвалення законопроєкту про виплату Україною пенсій всім, хто проживає на окупованих територіях Донбасу і Криму, – це крок на догоду росії. Про це заявив народний депутат з фракції “Європейська Солідарність” Володимир В’ятрович.

“Автори законопроєкту прикриваються благими намірами, але, як кажуть, благими намірами встелена дорога до пекла. Уявіть, що всі пенсіонери Криму і Донбасу зможуть самі чи через посередника отримати від України пенсії, в тому числі за роки окупації, навіть документів не потрібно подавати. Саме цього вимагає від нас москва. Такий підхід підтверджує російську тезу про внутрішній конфлікт, а міжнародне право передбачає, що тягар забезпечення населення на окупованих територіях несе саме окупант”, – сказав депутат.

В’ятрович також наголосив, що витрати, які необхідні для виплати пенсій на території Донбасу і Криму за всі шість років окупації стануть катастрофічними для дефіцитного бюджету України. “Цей закон доб’є нашу економіку і зруйнує соціальну справедливість. В пояснювальній записці ідеться про те, що закон не вплине на показники бюджету. Але сьогодні вже називалася ця цифра – 115 млрд грн на рік”, – підкреслив він.

За його словами, 115 мільярдів додаткових видатків держбюджету – це те чого нам буде бракувати на армію, освіту і дороги.

Читай у Google News!